• ساعت : ۸:۲۸:۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ 
آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی شادگان برای تشكیل اردوهای جهادی/ خدمت به مردم در اولویت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شادگان، ظهر امروز نخستین جلسه شورای فرهنگی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علی عطایی‌نسب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان  و به ریاست محمد بهروزیان‌نژاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شادگان برگزار شد.

آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی شادگان برای تشکیل اردوهای جهادی/ خدمت به مردم در اولویت است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شادگان در این جلسه اظهار کرد: «توجه به وضعیت فرهنگی و تلاش در راستای پیشرفت و بهبود فرهنگ دانشگاهیان از اولویت این واحد دانشگاهی است.»

بهروزیان‌نژاد همچنین از برنامه‌ریزی و مصوب شدن راه‌اندازی کانون‌های فرهنگی و مرکز مشاوره به عنوان عامل تعامل سازنده و متقابل با دانشجویان خبر داد.

وی بر ضرورت شناسایی مناطق محروم و تشکیل اردوهای جهادی برای خدمت‌رسانی به مردم محروم منطقه تأکید کرد و افزود: «دانشگاه آزاد اسلامی شادگان آمادگی کامل خود را به منظور یاری‌رسانی در این زمینه اعلام می‌کند.»

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان نیز مطرح کرد: «در شورای فرهنگی باید دو مورد در نظر گرفته شود: «نخست صرف وقت بر روی مباحث فکری فرهنگی و دوم تصویب برنامه‌های فرهنگی.»

عطایی‌نسب یادآور شد: «اعضای شورای فرهنگی باید در قبال وضعیت فرهنگی واحد شادگان پاسخگو باشند. همچنین فعالیت‌های قرآنی، نماز و حجاب باید در راس امور باشد.»

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0